Верифікований профіль
7
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж будинків (11)

  • 8 000 $
    250 $/м²

    Зеленая

    БЕЗ КОМІСІЇ
    32 / 18 / 6 м²
    1 поверх
    6 сот
    2 кімнати
    вчора
    Продається будинок у с. Червона Нива, СТ "Учитель", на березі Тилігульського лиману, електроенергія та вода в будинку, колодязь. Ціна 8000$.
    Рієлтор
  • 80 000 $
    808 $/м²

    Бочарова

    єВідновлення
    99 / 45 / 25 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продається таунхаус у Лісках на вул. Бочарова, стан від будівельників, вільне планування, усі комунікації, документи на будинок і землю, 2 сотки, близькість до селища Котовського та до моря, можливий продаж за програмою єВідновлення. Ціна 80000$
    Рієлтор
  • 17 500 $
    292 $/м²

    Школьная

    БЕЗ КОМІСІЇ
    60 / 30 / 10 м²
    1 поверх
    10 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продам будинок в Олександрівці на вул. Шкільна, 60 кв. м, 2 кімнати, вітальня, кухня, в будинку електроенергія, вода, газ по вулиці, під ремонт, 10 соток, гараж, підвал. Ціна 17 500$, торг.
    Рієлтор
  • 6 500 $
    260 $/м²

    Лесная

    БЕЗ КОМІСІЇ
    25 / 15 / 1 м²
    1 поверх
    5 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продається дача, СТ "Уют", ОСК "Чайка", біля Алтестового, 5,3 сотки, на ділянці знаходяться два будиночки 15 кв.м. і 10 кв.м., у будинок проведена ел.енергія, вода на вулиці, веранда, сарай, підвал, ділянка огороджена, сад, на території кооперативу є власна свердловина, ціна 6,5 тис. у.о.
    Рієлтор
  • 3 900 $
    390 $/м²

    Полевая, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    10 / 7 / 3 м²
    1 поверх
    6 сот
    1 кімната
    вчора
    Продается летний домик на 1 комнату СТ "Межлиманье", с. Протопоповка, 3-й ряд домов от лимана, огорожен, емкость 6 кум.м., эл.энергия в доме, вода на улице. Цена 3900$, торг.
    Рієлтор
  • 25 000 $
    417 $/м²

    Цветочная

    БЕЗ КОМІСІЇ
    60 / 46 / 14 м²
    1 поверх
    25 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продается дом в с. Ильинка 60 кв.м., 3 комнаты (две спальни), кухня, веранда, с/у в доме, все коммуникации в доме (газ, вода, эл.энергия), жилое состояние, продается с мебелью и техникой, АГВ, печка, 25 соток, летняя кухня, гарах, подсобные постройки, цистерна, колодец, сад, виноградник, хорошее место расположение, рядом магазины, школа, медицинское учреждение. Цена 25 000$ , торг
    Рієлтор
  • 35 000 $
    515 $/м²

    Пісочна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ Шевченка сел.
    68 / 44 / 9 м²
    1 поверх
    12 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продается дом Шевченко 3 на ул. Песочной (ближе к Лузановке), 68 кв.м., 3 комнаты, с/у в доме совмещен (душ), хорошее состояние, 12 соток. Цена 35 000 $, торг.
    Рієлтор
  • 54 000 $
    1 200 $/м²

    Коммунальная

    45 / 28 / 10 м²
    1 поверх
    6 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продается дом в селе Светлое на ул. Коммунальной, 2 комнаты, общая площадь 45 кв.м., капитальный ремонт, все коммуникации в доме, продается с мебелью и техникой, 6 соток, документы на дом и землю. Цена 54000 $, торг.
    Рієлтор
  • 11 000 $
    275 $/м²

    Смородиновая

    БЕЗ КОМІСІЇ
    40 / 28 / 8 м²
    1 поверх
    6 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продається будинок, Світле (нові дачі), одноповерховий, 2 кімнати, житловий стан, пічне опалення, вода, електроенергія в будинку, газ по вулиці, 6 соток, контейнер, ємність 9 куб. м, підвал, відмінне місце розташування. Ціна 11 000 $.
    Рієлтор
  • 10 000 $
    667 $/м²

    Центральная, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    15 / 6 / 9 м²
    1 поверх
    10 сот
    1 кімната
    сьогодні
    Терміново!!! Продається дача у Світлому на старих дачах, ділянка 10 соток, доглянута, огороджена, сад, будиночок, загальна площа 15 кв.м., кімната та кухня, електроенергія в будинку, вода на ділянці, газ по вулиці, держакт. Ціна 10 000 у.о., торг
    Рієлтор
  • 45 000 $
    750 $/м²

    Малиновая

    60 / 35 / 8 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продається 2-поверховий будинок у с. Світле на нових дачах, загальною площею 60 кв.м., 3 спальні, підвал, незакінчений ремонт, 6 соток, електроенергія та вода в будинку, газ по вулиці, держакт. Гарне місце розташування, близькість транспорту. Ціна 45000$, торг.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: